Az ECN nemzetközi programozó verseny
Az ECN nemzetközi programozó verseny kari selejtezője
Lányoknak az informatikáról
A webdizájntól a szuperszámítógépekig az informatika számos izgalmas területébe nyerhetnek bepillantást azok a lányok, akik részt vesznek a Debreceni Egyetem Informatikai Karának április 26-ai rendezvényén, a Lányok Napján.
Akár állást is kaphatnak
Két napon át 25 kiállító és 51 előadás várja az érdeklődőket a 18. Informatikai Szakmai Napokon a Debreceni Egyetem Informatikai Karán. A rendezvény csütörtöki megnyitóján az Arató Mátyás ösztöndíj idei győzteseit is kihirdették.
Informatikai napok: fókuszban a GDPR
A májustól életbe lépő új uniós adatvédelmi szabályozásról, a GDPR-ról is szó lesz a tavaszi 18. Informatikai Szakmai Napokon április 5-én és 6-án a Debreceni Egyetem Informatikai Karán.
29 már
Pályázati felhívás
az EFOP-3.6.1-16-2016-00022 „Debrecen Venture Catapult Program” keretében
28 már
Pályázati felhívás
Pályázat "Magyarország jó tanulója - jó sportolója 2017" cím elnyerésére
20 már
Kitüntetések a Debreceni Egyetemen
Kitüntetések az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 170. évfordulója alkalmából rendezett ünnepi megemlékezésen.