DEIK Regionális Programozó Csapatverseny

minden tanév őszi félévében
megrendezi a DEIK Regionális Programozó Csapatversenyt

• A verseny célja
    • A számítógépes programozó csapatversenyek népszerűsítése, illetve a versenyben részt vevők csapatmunkájának, algoritmikus programozói tudásának fejlesztése és összemérése regionális szinten.
  • A verseny résztvevőiA verseny két kategóriában kerül meghirdetésre.
    • Az I. kategóriában a középiskolák érettségivel nem rendelkező (tipikusan 9–12. osztályos) tanulóiból álló maximum 3 fős csapatok vehetnek részt.
    • A II.kategóriában az egyetemek és főiskolák alapképzésben részt vevő (BSc-s vagy BA-s), nappali tagozatos, informatikai szakterületen diplomával nem rendelkező hallgatóiból álló maximum 3 fős csapatok vehetnek részt.
    • A III. (nyílt) kategóriában azok a csapatok vehetnek részt, amelyek
      • a. nem tartoznak sem az I., sem a II. kategóriába (ilyenek például azok a csapatok, amelyeknek legalább egy tagja mesterképzésben részt vevő hallgató), vagy
      • b. ebben a kategóriában szeretnének indulni, vagy
      • c. a versenybizottság döntése alapján csak ebben a kategóriában indulhatnak.
  • A verseny helyszíne
    • Debreceni Egyetem, Informatikai Kar, 4028 Debrecen, Kassai út 26.

Részletek a verseny honlapján

Fotók: 2016, 2017