Diplomáztak a jövő informatikusai
Informatikai szakemberek vették át oklevelüket az Informatikai Kar diplomaosztó ünnepségén a Debreceni Egyetem Díszudvarán. A karon nappali és levelező tagozaton több mint kétszáz végzős hallgató kapta meg az oklevelét.
A jövő járműalkotói versenyeztek
Debrecenben üléseztek a visegrádi országok vezérkari főnökei. Az eseményhez kapcsolódóan az innovációt támogató, az autonóm járművek fejlesztését segítő versenyt rendeztek a Debreceni Egyetem Innovációs Központjában, ahol a V4-országokból érkezett szakemberek tapasztalatokat cserélhettek, és kijelölték a jövőbeni együttműködési irányokat.
Kezdődnek a diplomaosztók!
Hétvégén megkezdődnek a nyári diplomaosztó ünnepségek a Debreceni Egyetemen, csaknem négyezer végzős veheti át oklevelét a következő hetekben. Elsőként, június 17-én, pénteken 10 és 13 órai kezdettel a Gazdaságtudományi Kar végzett hallgatói veszik át oklevelüket a Főépület Díszudvarán.
Hungarian Cyber Security Challenge (HCSC’2022)
A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézet idén is megrendezi a Hungarian Cyber Security Challenge-t (HCSC’2022).
Lupus Consulting Kft. Junior Program
Debreceni irodába Junior Programukra kezdő informatikusokat keres.
Nyitott pozíciók a ZF Hungária Kft.-nél!
A ZF Hungária Kft. pályakezdő, friss diplomás vagy gyakorlattal rendelkező jelentkezőket vár IT és Projekt menedzsment területekre.
Digitális összefogás az oktatás megújításáért
Tanártovábbképzés és digitális oktatási anyagok fejlesztése áll a középpontjában annak az megállapodásnak, melyet csütörtökön Berettyóújfaluban kötött a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kara és a Yettel Magyarország.
Kicsiket és nagyokat is táboroztat nyáron az Informatikai Kar
Ötnapos nyári táborokat rendez júliusban a középiskolás és az általános iskolás diákoknak a Debreceni Egyetem Informatikai Kara. Az informatika iránt érdeklődők az adattudomány és a programozás témakörben szerezhetnek naprakész tudást.
DEDM: az IK az első győztes
Az Informatikai Kar lett a legaktívabb szervezeti egység a Debreceni Egyetem Dolgozói Mozgásprogram (DEDM) májusi versengésében. Az egy hónapja meghirdetett, az egyetem dolgozóinak sportolását szorgalmazó programnak a legnagyobb közösségi oldalon már csaknem félezer tagja van.
IO extended event
I/O Extended Budapest 2022 is brought to you by GDG Cloud Budapest, GDG Budapest and Deutsche Telekom IT Solutions Hungary.