Startup Hét Debrecen
Programozó versenyre felhívás
DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2018
Hiánypótló informatikai meetup
A novemberi előadáson a mobilprogramozás rejtelmeibe vezették be az érdeklődőket.
A bibliotékától a világhálóig
Hetvenötödik születésnapja alkalmából ünnepi tudományos üléssel köszöntötték Bényei Miklós címzetes egyetemi tanárt pénteken az Informatikai Karon. A rendezvény a Magyar Tudomány Ünnepe 2018 országos programsorozatának része volt.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Fintelligence Lab-átadás, Sportgazdasági, -menedzsment és Teniszközpont-alapkőletétel, új együttműködések, szakmai konferenciák, jubileumok, nagyköveti látogatás – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított októberben is a Díszudvar magazin.
Nanjingban, Kína
Féléves tanulmányi ösztöndíj tavaszra Nanjingban, Kínában
Mester-m Díj 2018
Jelöljön Ön is!
Karrierutak az informatikában
A programfejlesztéstől az adatelemzésen át a rendszerüzemeltetésig – az informatika szinte valamennyi területéről érkezetek vállalatok a 19. Informatikai Szakmai Napokra. A Debreceni Egyetem Informatikai Karának őszi rendezvénye a középiskolásokat is várja.
Karrierépítés az informatikában
A tanulási módszertantól a gyakornoki programokon át a próbainterjúkig az informatikusi pálya minden állomásához segítséget kapnak a hallgatók a 19. Informatikai Szakmai Napokon, október 29-én és 30-án a Debreceni Egyetem Informatikai Karán.
Építsd a karriered!
Informatikai Szakmai Napok: október 29-30.