13 jan
DE Informatikai Kar nyílt napja: 2022. január 14. 15.00
12 jan
Online nyílt nap az Informatika Karon
A kar képzési és kutatási kínálatát, az egyes szakok sajátosságait, az elérhető ösztöndíjakat és tehetséggondozási programokat, valamint a hallgatóknak kínált további szolgáltatásokat is megismerhetik az érdeklődők a DE Informatikai Karának online nyílt napján január 14-én, pénteken 15 órától.
11 jan
Kezdődnek a téli diplomaosztók
Több mint ezer végzős veszi át diplomáját a következő hetekben a Debreceni Egyetem téli diplomaosztó ünnepségein, melyeket a YouTube-on élőben követhetnek az érdeklődők. A diplomaosztók később is visszanézhetők az egyetemi csatornán.
11 jan
stUDinnovate Innovációs Ösztöndíj Program
A Program célja a tehetséges hallgatók vállalkozói kompetenciáinak fejlesztése, szakmai fejlődésük támogatása.
New Erasmus internship opportunities in Slovakia for 2022
There are new Erasmus internship opportunities with the start in January - February 2022.
Új szakkollégium az IK-án
Huszonnegyedik alkalommal rendezte meg a Debreceni Egyetem Informatikai Kara a Gyires Béla Informatikai Napot, melyen bejelentették a Hajós György Adattudományi Szakkollégium megalakulását.
T-Challenge
Csatlakozz a T-Challenge programhoz és dolgozz a kiskereskedelmi ügyfélélmény jövőjén.
Itt a vizsgaidőszak
A Debreceni Egyetem csaknem 30 ezer magyar és külföldi diákja számára kezdődött meg a vizsgaidőszak, amikor valamennyi, az intézmény 14 karán tanuló hallgató számot adhat az őszi félév alatt megszerzett tudásáról.
24. Gyires Béla Informatikai Nap
Hagyományainkhoz híven december 10-én (pénteken) 24. alkalommal rendezzük meg a Gyires Béla Informatikai Napot.
Winter School 2022 - Cyber Security
Az online rendezvény 2022. február 7. és 10. között kerül megrendezésre az osztrák Infineon Technologies Austria AG vállalat szervezésében.