EPAM JAVA mentorprogram
Hathónapos, ingyenes, gyakorlatorientált Java fejlesztő képzésre várják a jelentkezőket!
Jövőbe mutató tudást kínál az IK
Új számítógépes laborokkal, a vállalati partnerekkel közösen fejlesztett korszerű tananyaggal, piacképes diplomával, modern környezetben várja a jövő programtervezőit, mérnökinformatikusait, gazdaságinformatikusait és informatikatanárait a Debreceni Egyetem Informatikai Kara.
Flutter for beginners
DSC UNIDEB is here to help you become proficient in one of the fastest-growing technologies.
Megkezdődött a DExpo
Több mint 1400 nézője volt a Debreceni Egyetem online beiskolázási rendezvényének, a DExpónak az első napon, amikor a TTK, az IK, valamint az MK mutatkozott be. Kedden az Állam- és Jogtudományi, a Bölcsészettudományi Kar és a tanárképzési szakok videóival folytatódik a tájékoztató.
Online DExpo
Az online DExpo ma délután 4 órakor kezdődő programján az Informatikai Kar is bemutatkozik.
IK pályázat hallgatói kutatási, fejlesztési és innovációs eredmény elismerésére
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara nappali tagozatos hallgatói részére pályázatot ír ki.
A Debreceni Egyetem új doktorai
A koronavírus járvány miatt idén elmarad az őszi doktor- és díszdoktoravató ünnepség, amely minden évben a novemberi Magyar Tudomány Ünnepe programsorozat záróeseménye a Debreceni Egyetemen. Cikkünkben ismertetjük a doktori fokozatot szerzők névsorát.
„Venture Catapult” Hallgatói Innovációs Ötletpályázat
A Debreceni Egyetem Innovációs Központja hallgatói pályázatot hirdet.
Magyar Tudomány Ünnepe
A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozaton a Debreceni Egyetem Informatikai Kara „Jövőformáló tudomány” mottóval tudományos előadásokat tart.
Online TDK a Debreceni Egyetemen
Magyar és külföldi hallgatók részvételével idén online rendezte meg hagyományos Tudományos Diákköri Konferenciáját (TDK) a Debreceni Egyetem. A legjobbak jövőre részt vehetnek az országos megmérettetésen is.