21 aug
Kitüntetések az államalapítás ünnepén
A Debreceni Egyetem több szakembere is állami kitüntetést vehetett át augusztus 20-a alkalmából. Az elismeréseket az emberi erőforrások minisztere, az EMMI parlamenti államtitkára és az agrárminiszter adta át pénteken, Budapesten.
12 júl
MoodleMoot 2019
MoodleMoot konferencia a Debreceni Egyetem Informatikai Karán
11 júl
Bolyai János Kutatási Ösztöndíj
"A szabad kutatás esélye a legkiválóbbaknak" – 2019.06.26-án átadták a Bolyai-ösztöndíjakat.
05 júl
Új dékán az Informatikai Kar élén
Adattudományi képzések indítása, a jármű- és egészségiparhoz kapcsolódó informatikai kutatások ösztönzése, szolgáltató jellegének erősítése, a minőségi alapkutatás támogatása is az új kari vezető tervei között szerepel. Hajdu András július elsejével vette át az Informatikai Kar irányítását.
IJCRS 2019 konferencia
Lezajlott az „International Joint Conference on Rough Sets 2019” című nemzetközi konferencia.
Szakfordító képzés
Angol-Magyar / Német-Magyar Informatikai Szakfordító Szakirányú Továbbképzési Szak
Új kari vezetők az egyetemen
Dékáni kinevezéseket adtak át, elfogadták a 2019/2020. évi képzési programot, valamint a Neumann János Egyetem szolnoki Gazdálkodási Karának a Debreceni Egyetembe történő beolvadásának végrehajtásáról is döntöttek a Szenátus június 20-ai ülésén.