31 júl
Pótfelvételi – vár a Debreceni Egyetem!
Augusztus 9-én éjfélig lehet jelentkezni a pótfelvételi eljárásban meghirdetett, szeptemberben induló képzésekre. Újdonság, hogy – eltérően az előző évek gyakorlatától – több képzési területen állami ösztöndíjas szakok is választhatók.
24 júl
Stadionos évzáró két percben
A diplomaosztók legemlékezetesebb pillanatait örökítette meg a Debreceni Egyetem Multimédia és E-learning Technikai Központja. A rendhagyó tanévzárók eseményeit rövid klipbe sűrítették.
23 júl
Ismeretszerzés vegyes mobilitás keretében
Az Informatikai Kar néhány hallgatója vegyes mobilitásban vehetett részt a tavaly ősszel indult SmartSoc project keretében.
11 júl
Vége a rendkívüli tanévnek
A Debreceni Egyetem hallgatói rendhagyó helyszínen, a Nagyerdei Stadionban vehették át a diplomáikat július első két szombatján. A rendkívüli diplomaosztó második ünnepségén 9 kar végzősei dobhatták magasba sapkájukat.
02 júl
Dupla tanévzáró a stadionban
Két hétvégén rendezi intézményi szintű tanévzáró ünnepségét a Nagyerdei Stadionban a Debreceni Egyetem. Július 4-én, szombaton 17 órai kezdettel öt, július 11-én, szombaton 17 órától pedig kilenc kar összesen csaknem 2500 végzőse kapja meg jelképesen diplomáját.
Tanévzáró a stadionban
Idén rendhagyó módon, nem kari, hanem intézményi szintű ünnepségen és a Nagyerdei Stadionban zárja a tanévet a Debreceni Egyetem. A 14 kar végzősei július első két szombatján, 4-én és 11-én búcsúzhatnak el a diákévektől.
Felhívás a nemzeti felsőoktatási ösztöndíj 2020/2021. évi pályázatára
A Debreceni Egyetem 2020/2021. tanévre szóló pályázatot hirdet nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére.
Szakmai ösztöndíj pályázatok
Az idei évi kiemelt és nyári szakmai ösztöndíj pályázatok kiírásra kerültek. Pályázatokat június 19-ig lehet benyújtani.
Developers Students clubs
Google is looking for students to be leaders on campus for the Developer Student Clubs program.