27 jan
Szakkörök leendő informatikusoknak
Folytatódnak a Debreceni Egyetem Informatikai Karának térítésmentes szakkörei. Februártól ismét várják az informatika iránt érdeklődő középiskolásokat, akik a képzés segítségével felkészülhetnek felsőfokú informatikai tanulmányaikra.
16 jan
BME CrySyS Student Core
A BME CrySyS Student Core idén is megrendezi az immár hagyományos CrySyS Security Challenge hacker versenyt.
08 jan
Hack Kosice 2020 - Hackathon
24 hours. 250 hackers. 1 spirit.
Elstartolt az INNOSID projekt
2019. december 4-én sor került Zágrábban az INNOSID projektnyitó első megbeszélésére.
Gyires Bélára emlékeztek
A Matematikai és Informatikai Intézet meghatározó professzorára, a Valószínűségszámítás és Alkalmazott Matematika Tanszék alapítójára emlékeztek pénteken a Debreceni Egyetem Informatikai Karán. A rendezvény keretében díjakat adtak át, és tudományos előadásokat tartottak.
Versenyprogram az informatikusoknál
A térség legjobb fiatal programozói mérték össze tudásukat vasárnap a Debreceni Egyetemen. Rekordlétszámú, összesen 69 – köztük 32 középiskolai – csapat vett részt az Informatikai Kar Regionális Programozói Csapatversenyén.
Kezdődnek a téli diplomaosztók
Az Általános Orvostudományi Kar végzőseinek ünnepségével hétvégén megkezdődnek a Debreceni Egyetem téli diplomaosztói, amelyeken 9 kar csaknem 1700 végzőse veheti át oklevelét.
E-sport központ a Debreceni Egyetemen
"A sport jövője – A jövő sportja". Ezzel a címmel rendeztek országos e-sport konferenciát az egyetemen.
ICAI 2020 konferencia felhívás
The 11th International Conference on Applied Informatics
Pályázati Felhívás
Felsőbb éves Bsc, illetve mester hallgatóknak