Szakmai napok program 2021 ősz

Kedves Hallgatók!

Az online résztvevők az előadásokhoz a tovabbkepzes.unideb.hu/course/view.php?id=574 moodle felületen keresztül tudnak csatlakozni, a szakmai napokra történő bejelentkezéshez szükséges beiratkozási kulcs: ISZN2021. A moodle felületen találják a szekciók YouTube élő közvetítésének linkjeit. A különböző tanári felajánlásokhoz szükséges részvétel nyilvántartása érdekében az előadások ideje alatt meg fog jelenni a moodle felületen egy jelenléti ív, melyhez a jelszót az élő közvetítés alatt a chat ablakban kapják majd meg. Az egyes előadások alatt felmerülő kérdéseiket a közvetítés folyamán a YouTube chat felületén tehetik fel.

DEIK 24. Informatikai Szakmai Napok - Program
 2021.11.04
Időpont
Megnyitó - IF0 előadó DEIK-COSMO CONSULT együttműködés megkötése

A szekció - IF0 előadó
Előadás kezdete Cím Előadó Partner
10.00 "A kódon túl"-élet Microsoft fejlesztőként Fortunyák Péter, Pető András, Horváth-Lukics Martin COSMO CONSULT International Kft.
10.55 ERP bevezetési projektek sajátosságai, módszertan, szerepkörök

Fülöp Gábor,

Váradi Mónika

COSMO CONSULT International Kft.
11.50 Szoftver termék minőségbiztosítás az állami szférában Sterbinszky Ádám Kopint-Datorg Kft.
12.40 A vírusirtók működése, így buknak le a támadók KIrály Dániel online CCLab Kft.
13.20 A vírusirtók kijátszása, így törnek be a támadók Szabó Bence online CCLab Kft.
14.15 Adatvédelmi törvények csatája: az európai GDPR és a kínai Cybersecurity Law összehasonlítása Kövecses Olivér- online ACPM IT Tanácsadó Kft.
14.55 Drivers of Success - Dashboardok a gyorsabb döntéshozatal és jobb elemzések érdekében Molnár Adrienn DataExpert Services Kft.
15.35 IT career at ELA Container Nadine Schutzeichel - online ELA Container GmbH
16.15 Kezemben a diploma, hogyan tovább? Holozsnyák Nándor, Nagy Géza, Orsó Balázs The IT Solutions B.V.

B szekció - IF1 előadó
Előadás kezdete Cím Előadó Partner
Engineer Ambitiously Tóth Sándor NI Hungary Kft.
10.55 Egy fejlesztõ élete a Dynatanál. Beke Zoltán Dynata Hungary Kft.
11.35 SAP fejlesztői karrierút a Lupus Consulting Zrt-nél Nagy Nándor Lupus Consulting Kft.
12.15 Piackutatás a gyakorlatban Kiss László DataExpert Services Kft.
13.10 Neuron - A szakma találkozása az üzlettel Bodrogközi László - online Neuron Szoftver Kft.
13.50 Hogyan lettem gyakornokból programozó az NI-nál? Erdős Péter, Szombati Tamás NI Hungary Kft.
14.45 Technológiák a Dynatanál Imre Gábor Dynata Hungary Kft.
15.25 Diákmunka - így csináld profin! Tóth Ákos Dávid Schönherz Iskolaszövetkezet
16.15 Coloplast – Egészségipar – IT Dr. Szabó Sándor Colopolast Hungary Kft.
16.50 MIaaS – Mesterséges Intelligencia szolgáltatások a közigazgatásban Andrikó Gergely  IdomSoft Zrt.

2021.11.05
A  szekció  - IF0 előadó
Előadás kezdete Cím Előadó Partner
2D Unity-vel – egy Back-end fejlesztő szemével Pál Zoltán EPAM Systems Kft.
09.25 Nem működik, hol a hiba? Varga Antal Dynata Hungary Kft.
09.55 Releváns adatok gyűjtése a piackutatásban Tóth Bence DataExpert Services Kft.
10.35 Tesztelés a felhőben Szikszai László EPAM Systems Kft.
11.25 IT biztonság az IT szolgáltatásokban Bánszki Zsolt 4iG Nyrt.
12.05 Műszaki informatikai előadás Dr. Bérczes Tamás DEIK
12.35 Tippek és trükkök a junior felvételihez Pál Marcell, Oláh Zoltán, Takács Viktor The IT Solutions B.V.
13. 30 Hallgatói és frissdiplomás lehetőségek A Morgan Stanleynél Patak Anna, Budai Zsuzsanna, Cornea Attila Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
14.25 Agile folyamatok támogatása Atlassian környezetben Balog István - online Lupus Consulting Kft.
15.15 Coloplast – Egészségipar – IT Dr. Szabó Sándor - online Colopolast Hungary Kft.
15.55 TDK Fórum Bíró Piroska DEIK
17.00 Tombolasorsolás

B szekció- IF1 előadó
Előadás kezdete Cím Előadó Partner
SOLID Software - Megéri a vesződést? Péter Pál EPAM Systems Kft.
09.30 Digitális transzformáció az NI-nál Bakó László - online NI Hungary Kft.
10.00 Analytical Life Cycle - From Raw Data to Real Value I. Sara Armandi - online SAS Institute Kft.
10.50 Analytical Life Cycle - From Raw Data to Real Value II. Sara Armandi - online SAS Institute Kft.
11.40 Student and fresh-graduate opportunities at Morgan Stanley Patak Anna, Budai Zsuzsanna, Cornea Attila Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
12.35 Modern DevSecOps Praktikák Hegedűs Csaba Tata Consultancy Services Hungary
13.15  TCS Hungary: Karrier lehetőségek friss diplomásoknak, egyetemistáknak  Rottmann Péter Tata Consultancy Services Hungary
13.55 Mesterséges intelligencia megoldások használata Unity környezetben Bogacsovics Gergő DEIK
14.55 Ipari vezetek nelkuli hálózatok  Barczikay Péter  Exxonmobil Üzletsegítő KözpontMagyarország Kft.
15.35 IT biztonsági rendszerek-rendszer elemek, biztonságtudatosság Kincses Károly IdomSoft Zrt.