Dr. Virágos Márta a 2021. évi Kosáry Domokos-díjas

2021, július 13 - 09:45
Az idei és az előző évben odaítélt Kosáry Domokos-díjakat 2021. július 2-án, a MATE Szenátusának tanévzáró ünnepi ülésén vették át a díjazottak.

2021-ben a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szenátusa a Kosáry Domokos-díjat dr. Virágos Márta tudományos főmunkatárs, a Debreceni Egyetem Egyetemi és Nemzeti Könyvtár ny. főigazgatója, az Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiumának egykori elnöke részére adományozta több évtizeden át végzett kiemelkedő oktatói és tudományos munkája, a könyvtár-és információszolgáltatás, a könyvtárosképzés területén elért szakmai eredményei, az egész magyar könyvtárügyért, kiemelten az egyetemi könyvtárakért tett fáradozásai, példaértékű vezetői és közéleti tevékenysége elismeréseként a Kosáry Domokos-díj Kuratórium javaslatára.

Dr. Virágos Márta a 2021. évi Kosáry Domokos-díjas

A rangos elismeréshez az Informatikai Kar nevében szívből gratulálunk!